Transport, Spedycja, Zlecenia, Flota, Mapy, Faktury, Płatności, Windykacja
TwitterFacebookYouTubeEmail

Opinie klientów

Produkt informatyczny roku 2014

Pragniemy poinformować, że Fundacja imienia Ferdynanda Antoniego Ossendowskiego uhonorowała iCargo tytułem Produktu informatycznego 2014 roku.

“Chciałbym zarekomendować program iCargo, stanowiący bazę dla firm spedycyjno – transportowych. Możliwość gromadzenia praktycznie wszystkich dokumentów w jednym programie uwolniła nas od masy dodatkowych dokumentów papierowych. Możliwość powiązania zleceń, faktur, not, dodawania komentarzy powoduje, że porządek w dokumentach pozwala nam skupić się na wyszukiwaniu ofert transportowych, co przyczynia się do rozwoju naszej firmy.
Ewentualne problemy z programem są szybko rozwiązywane dzięki szybkiemu i stałemu kontaktowi z obsługą klienta.
Oprogramowanie polecam każdej firmie, która chce prężnie się rozwijać i jednocześnie mieć porządek w dokumentach.”

Acus Paweł Jagła

“Program iCargo spełnia Nasze wszystkie oczekiwania jest bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Polecam system iCargo każdej firmie , która chce w profesjonalny sposób prowadzić swój biznes spedycyjny. Na co jeszcze pragnę zwrócić uwagę to idealny kontakt z obsługą , oraz nielimitowaną pomoc zarówno przy szkoleniach jak i w każdej sytuacji .
Gorąco wszystkim polecam !!!”

Ilona Gracz – Map-Kom Sp. z o.o.

“Polecam program iCargo. Jest nieskomplikowany. Posiada wiele sprytnych udogodnień. Program daje sobie nawet radę ze zleceniami bardzo rozbudowanymi – kilka aut w jednym zleceniu. Biuro obsługi klienta zawsze miłe i zawsze cierpliwe – tłumaczy do pełnego zrozumienia. Na pomoc można liczyć zawsze, więc nie są Państwo pozostawieni sami sobie. Szuka dogodnych rozwiązań, tak żeby każdemu pracowało się dobrze i wygodnie pracowało.”

Urszula Wojtyla – Ulmar Sped-Transport

“Program iCargo to nowoczesny i funkcjonalny system stworzony z myślą o firmach spedycyjno-transportowych. Prosty w obsłudze, daje użytkownikowi ogromne możliwości konfiguracji według własnych potrzeb. Pozwala w łatwy i szybki sposób przygotować między innymi zlecenia transportowe, faktury, zestawienia. Ponadto szybki i bezproblemowy kontakt z profesjonalnie wyszkolonym zespołem Biura Obsługi Klienta sprawia, że usługi iCargo są na najwyższym poziomie.
Z pełnym zadowoleniem – POLECAMY!”

Zespół SLG Sp. z o.o.

“Rzetelność w dobrej cenie. Bardzo dobrze rozwinięty moduł transportowo-spedycyjny i skromniejsze, ale funkcjonalne moduły faktur i windykacji. Znakomity kontakt i co za tym idzie, możliwość personalizacji programu. “

Michał Stencel – Office Logistics Sp. z o.o.

“Polecam program. Jest nowoczesnym, wszechstronnym i bardzo popularnym programem do obsługi spedycji krajowej i zagranicznej. To rozbudowany system przeznaczony dla firm transportowych i spedycyjnych pozwalający na przygotowanie zleceń, rozliczenie, fakturowanie, rejestrację płatności, kontrolę rentowności, zarządzanie własnym transportem, raportowanie pracy spedytorów oraz analizę sprzedaży.
System został rozwinięty o dodatkowe funkcje wypracowane w czasie wdrożeń, zakłada różne warianty wprowadzaniu danych, pozwala na rozdział zleceń na podwykonawców i wykorzystanie własnego transportu. Ukierunkowujemy program zarówno na cele organizacyjne – uporządkowanie dokumentacji, jak i finansowe badając rentowność przedsięwzięcia.”

Julita Jeńczyk – PST s.c.

“Szczerze polecam program iCargo. Jest bardzo intuicyjny i nieskomplikowany. Posiada wiele sprytnych udogodnień. Program daje sobie nawet radę ze zleceniami bardzo rozbudowanymi – kilka aut w jednym zleceniu. Przy tym wszystkim jest niedrogi, a obsługa ….no właśnie…. ! Biuro obsługi klienta zawsze miłe i zawsze cierpliwe – tłumaczy do pełnego zrozumienia. Na pomoc można liczyć zawsze, więc nie są Państwo pozostawieni sami sobie. Do tego zespół programistów chętnie przyjmuje nowe pomysły i innowacje. Szuka dogodnych rozwiązań, tak żeby każdemu pracowało się dobrze i wygodnie.”

Elżbieta Butkiewicz – Containers Logistic Sp.z o.o.

Program iCargo jest wielofunkcyjny i bardzo łatwy w obsłudze, w naszej firmie się zajmujemy spedycją i jest rewelacyjnie dzięki platformie iCargo.  A jeżeli jest jakiś problem to zawsze nam ktoś bardzo mile pomoże 🙂 Gorąco polecam!!!

Soraya Abed – “Hermes Logistics” Beatrice Fauriez

“Oprogramowanie iCargo spełnia wszystkie moje oczekiwania i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest intuicyjne i proste w obsłudze (łatwo przeszkolić nowego pracownika), dostawca zapewnia bardzo dobry support oraz bierze pod uwagę pomysły użytkowników dotyczące wprowadzania nowych funkcji i ulepszania tych już istniejących. Polecam to oprogramowanie moim znajomym z branży i do tej pory nikt się na nim nie zawiódł. Jeszcze raz serdecznie polecam.”

Piotr Witkowski – MSC Trade & Logistic Sp. z o.o.

“Platforma iCargo jest wielofunkcyjna, przejrzysta i stosunkowo łatwa w obsłudze. Program pomaga kontrolować pracę Spedytorów, planować trasy dla własnej floty oraz dla aut podwykonawców. Ułatwia rozliczanie dokumentów, wystawianie zleceń, faktur, not księgowych . W razie jakichkolwiek problemów można liczyć na szybką pomoc.”

Ewa Podolska “Day & Night Logistics” Paweł Palacz, Maciej Różański s.c.

“Polecam program spedycyjny iCargo.
Program jest bardzo rozbudowany i dobrze dopracowany. Interface przejrzysty i łatwy w obsłudze.
W przypadku naszej firmy program usprawnił pracę i uporządkował dokumenty. Wszystko znajduje się w jednej bazie co umożliwia szybkie sprawdzenie danych oraz ryzyko popełnienia błędu w wystawianiu np. faktur jest tutaj znikome.
Jednak za główny atut programu iCargo uważam ludzi, którzy pracują przy programie. Pracownicy iCargo oprócz otwartości i życzliwości, zawsze są chętni do pomocy w przystosowaniu programu tak by spełniał wszystkie pokładane w nim oczekiwania.”

Katarzyna Rybicka-Jagła Firma transportowo-spedycyjna Katria

“Polecam oprogramowanie iCargo. Program jest czytelny i intuicyjny. Zawiera wszystkie niezbędne dla działalności spedycyjnej funkcjonalności. Dodatkowo ważnym elementem jest doskonała współpraca z działem obsługi klienta, który w sposób szybki i profesjonalny reaguje na zgłoszone pytania i wątpliwości użytkownika.”

Grzegorz Leśniak, Firma Logman

“Platforma iCargo jest odpowiednia do pracy w transporcie jak i w spedycji, przejrzysty i czytelny  system pozwala kontrolować pracę Spedytorów, planować trasy dla własnej floty jak i dla aut podwykonawców. Ułatwia rozliczanie dokumentów, wystawianie zleceń, faktur – wszystko w jednym, łatwym w obsłudze, systemie związanym z niewielkimi kosztami. Dużym atutem jest profesjonalna obsługa i gwarantowana pomoc techniczna o każdej porze dnia. Godna polecenia!!!”

Żebrowski Robert – Transport i Spedycja Żebrowski Lech

“Od początku naszej działalności korzystamy z iCargo. Naszym zdaniem to najbardziej rozwinięty system wspomagający funkcjonowanie firmy transportowej i spedycji. Z ogromnej ilości funkcji systemu najważniejsze dla nas to rozliczanie kosztów tras (promy, kolej), generowanie zestawień zysków w dowolnie zdefiniowanym okresie, fakturowanie oraz moduł windykacji faktur.
Polecamy system iCargo każdej firmie, której zależy na profesjonalnym prowadzeniu transportu i spedycji.”

Zespół Translogica

“Program przydatny wielofunkcyjny, a zarazem łatwy w obsłudze, czytelny. Łatwość w wyszukiwaniu potrzebnych informacji, co znacznie oszczędza czas, tak niejednokrotnie potrzebny w pracy. Szkolenia przeprowadzone przez iCargo są dogłębne i wystarczające, aby program został opanowany przez najbardziej opornych .. a dodatkowe informacje/wyjaśnienia dostępne w każdej właściwie w każdym momencie dają poczucie bezpieczeństwa i pewności pracy na tym programie.

Magdalena Sieradzka – Datum Logistic

“Program iCargo jest świetnym produktem za rozsądna cenę dla małych firm transportowych. Cechuje go przejrzystość funkcji. Jest łatwy do opanowania. Również serwis techniczny spełnia wysokie standardy i zapewnia profesjonalną obsługę techniczną.”

Tomasz Ćwierz – Nesco Logistics

“Program jest czytelny i bardzo prosty w obsłudze – korzystanie z oprogramowania nie stwarza problemów i spełnia wszelkie oczekiwania zgodnie z dewizą “czas to pieniądz”. W przypadku jakichkolwiek niejasności zawsze mogliśmy polegać na fachowej pomocy […]”

Grzegorz Domański

“Program iCargo to doskonałe rozwiązanie dla firm spedycyjno-transportowych. Przyjazny i prosty w użyciu interface, możliwość konfiguracji dla własnych potrzeb oraz zdalny dostęp to jest to czego szukaliśmy – a przy tym atrakcyjna cena. Na pochwałę zasługuje także sam support, wszelkie problemy rozwiązywane są szybko i zgodnie z oczekiwaniami.”

Michał Kobyliński

“Rzetelna, miła i kompetentna obsługa.”

Anna Iwaniec

“Platforma iCargo stała się nieodłącznym elementem działalności transportowej, w prosty i przejrzysty sposób pozwala uporządkować organizację pracy, zawiera niezbędne elementy w jednym miejscu moduł transportowy połączony z księgowością i płatnościami, co dla małej działalności jest niezwykłym ułatwieniem. Wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo stosunkowo niewielki koszt obsługi tej platformy sprawia, że pozwala ona optymalnie ograniczać koszty oraz zaoszczędzić sporą ilość czasu. Polecam”

Anna Kolobius

Zobacz także referencje wystawione firmie ONTP.NET Sp. z o.o.

Referencje